Dit is een gebruikte kachelunit van de Chatenet Stella. De kachelunit wordt verkocht zonder slangen.
Dit is een gebruikte aandrijfas (L is R) van de Erad Spacia. Lengte: ongeveer 650 mm Prijs is per stuk.
Dit is een gebruikte kabelboom voor de Erad Spacia met Lombardini motor.
Dit is een gebruikte verlichting schakelaar van de Erad Spacia.
Dit is een gebruikte afdekkap met trekkoord voor een Honda motorblok.
Dit is een nieuwe universele brandstoftank voor een Honda motorblok. Let op: dit product is nieuw maar wordt verkocht voor de prijs gebruikt.
Dit is een gebruikte bout van de vloerplaat van de motorkoppeling die aan het motorblok bevestigt zit.
Dit is een gebruikt brandstoffilter houder voor de Aixam met Kubota motor.
Dit is een gebruikt inlaatspruitstuk van een Lombardini / Progress motor. Dit inlaatspruitstuk past zowel op een Lombardini als op een Progress motor.
Dit is een gebruikte poelie van een Lombardini / Progress motor. Deze poelie past zowel op een Lombardini als op een Progress motor.