Bekeken producten
Dit is een gebruikte zijruit (RV) van...
Gebruikte bovenste schijf van de...
Dit is een gebruikte bijrijders stoel...
Dit is een gebruikte steun van het...
Dit is een nieuwe kopbout voor de Lombardini FOCS 502 motorblok. De motor heeft in totaal 6 kopbouten.
Dit is een nieuwe koperen ring van de banjobout. Diameter: 10 mm
Dit is een nieuwe koperen ring van de aftapdop voor een Lombardini FOCS 502 motorblok.
Dit is een nieuwe koppakking voor een Lombardini Focs 502 motorblok met 1 gaatje / inkeping. Er zijn 3 Verschillende diktes. De koppakking met 0 keepjes of gaatjes is het dunst en de koppakking met 2 inkepen of gaatjes het dikst LET OP: ook verkrijgbaar met 0 of 2 gaatjes / inkepingen.
Dit is een nieuwe koppakking voor een Lombardini Focs 502 motorblok met 2 gaatjes / inkepingen. Er zijn 3 Verschillende diktes. De koppakking met 0 keepjes of gaatjes is het dunst en de koppakking met 2 inkepen of gaatjes het dikst. LET OP: ook verkrijgbaar met 0 of 1 gaatje / inkeping
Dit is een nieuwe koppakking voor het Lombardini FOCS 502 motorblok zonder gaatjes / inkepingen. Er zijn 3 Verschillende diktes. De koppakking met 0 keepjes of gaatjes is het dunst en de koppakking met 2 inkepen of gaatjes het dikst. LET OP: ook verkrijgbaar met 1 of 2 gaatjes / inkepingen.
Dit is een nieuwe koppelmof voor de versnellingsbak van het merk Comex.