Subcategorieën
Glasvezelrol t.b.v carrosserie reparaties zoals bumpers en voorschermen.
Dit is een nieuwe gloeibougie voor het motorblok Yanmar. Er zitten 2 gloeibougies in de motor.
Dit is een nieuw gloeirelais voor alle brommobielen met een Yanmar motor.
Nieuwe originele haak van de reservewiel beugel voor de JDM modellen.
Nieuwe originele handgreep van de binnenzijde van het protier voor de JDM Aloes, Roxsy & Xheos brommobiel.
Dit is een nieuw handrem mechanisme (links) voor alle type en merken brommobielen. Dit onderdeel is gemonteerd in de ankerplaat.
Dit is een nieuw handrem mechanisme (rechts) voor alle type en merken brommobielen. Dit onderdeel is gemonteerd in de ankerplaat.
Inhoud: 400 ml Latexmengsel waardoor de band opgepompt wordt en gaten tot een diameten van 5mm gedicht kunnen worden Snel, schoon en moeiteloos repareren zonder demonteren.
Dit is een nieuwe hoofdremcilinder die op de meeste brommobielen zit. Te gebruiken voor de brommobiel modellen: Aixam modellen t/m 2010 Microcar Virgo Microcar MC 1 / 2 Ligier Nova Chatenet Stella Chatenet Media Chatenet Barooder JDM Titane JDM Albizia JDM Abaca Grecav EKE